ADAD, Türkiye’deki  yat taşımacılığı konusunda uzman bir firma olarak 10 yıllık birikimi ve deneyimli ekibiyle her türlü deniz aracı nakliyesi ihtiyacına özel çözüm sunmaktadır.

Taşınacak olan yükün özelliği ve taşıma destinasyonu göze alınarak taşıma şekillerinin ve yollarının kombine edilmesi uzman ekibimizce sağlanmaktadır. İstenilen zamanda en sağlıklı ve efektif şekilde operasyonun yapılması hizmetimizin ana temasını oluşturmaktadır. 
Proje yüklemeleri yüksek maliyetli olmaları sebebiyle bu tip yüklerin nakliye emtia ve sorumluluk sigortası tüm projelerde bizim için olmazsa olmaz durumundadır. 
Amacımız bizden beklediğiniz sürede, belirlediğiniz bütçe dahilinde sağlıklı taşıma şekilleri oluşturarak operasyonu tamamlayıp projeyi teslim etmektir.

Enerji sektöründe rüzgar tribünleri, gaz tribünleri, termik santral ekipmanları, jeneratörler ve buna benzer hacimli ve ağır parçalar hacimli ve ağır makine parçaları ve buna benzer özellikteki malların çıkış noktasından varış noktasına kadar en uygun ekipman ve en sağlıklı termin süresine bağlı kalınarak taşımasının organize edilmesi faaliyetimizin özetidir.