main title icon ADAD main title icon sag

Fast Ontime updateBİZ KİMİZ?

ADAD, 2004 yılından bu yana elde ettiği tecrübesiyle, dünyanın dört bir yanına ithalat ve ihracat yüklemeleri için servis sağlayıcı hizmeti vermektedir. ADAD, her geçen gün gelişen lojistik sektöründeki tüm gelişme ve yenilikleri takip eder ve böylece değerli iş ortaklarına rekabetçi fiyatlar ve güçlü acente ağıyla müşteri odaklı çözümler sunar.  

Deniz taşımacılığının yanı sıra hava, kara ve demiryolu taşımacılığı sektörlerinde de hizmet veren firmamız, küresel acente ağındaki iş ortaklarının desteğiyle müşterilerine geniş yelpazede çözüm önerileri ve en ekonomik fiyat seçeneklerini aynı anda garanti eder.

MİSYON

Misyonumuz doğru yerde ,doğru zamanda, doğru fiyatla, doğru miktara sahip olarak çeşitli sektörlerdeki müşterilerimizin, yasalara ve etiksel değerlere özen göstererek memnuniyetlerini ve sadakatlerini sağlamak.

VİZYON

Vizyonumuz güvenilir personel ve modern ,donanımlı araç filosuyla kaliteli hizmetler sunarak verdiğimiz hizmetin kalitesini sürekli arttırmak ,değişen dünya şartlarına göre müşterilerimizin sektör ihtiyaçlarında ilk tercihi olmaktır.

SERTİFİKALARIMIZ

GEMI ACENTELIGI YETKI BELGESI Kopya
K1
K2